Contact

Het kantooradres en postadres van Buurtgezinnen.nl is:
Hof 11
3958 CH  Amerongen

KvK-nummer: 61625078
IBAN: NL95 INGB 0006 7343 78

De belastingdienst heeft Buurtgezinnen.nl erkend als ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling).

Bereikbaarheid

Voor algemene vragen is Buurtgezinnen.nl telefonisch bereikbaar op nummer 06 51849745 of stuur een mail naar info@buurtgezinnen.nl aan Leontine Bibo.
Zij heeft de dagelijkse leiding van Buurtgezinnen.nl.

Daarnaast heeft Buurtgezinnen.nl per gemeente waar we actief zijn een coördinator:

Gemeente Coördinator Telefoon E-mail
Aalsmeer Esther Karssing 06-55488221 esther@buurtgezinnen.nl
Amstelveen Nicole van der Spek 06-22847481 nicole.vdspek@buurtgezinnen.nl
Amsterdam Anjo van Hout (Zuid)
Aretha Gijsbertha (West, Nieuw-West)
Gonda Hanskamp (Noord)
Marieke van Rooij (Oost)
06-51554964
06-34192211
06-30497668
06-23143634
anjo@buurtgezinnen.nl
aretha@buurtgezinnen.nl
gonda@buurtgezinnen.nl
mariekevanrooij@buurtgezinnen.nl
Beek Nicole van der Veeke 06-11182696 nicole@buurtgezinnen.nl
Beemster Irene Langerijs 06-12633197 irene@buurtgezinnen.nl
Beesel Marieke Raijmakers 06-33838255 mariekeraijmakers@buurtgezinnen.nl
Beverwijk Ingeborgh Olij-Frima 06-11017207 ingeborgh@buurtgezinnen.nl
De Ronde Venen Hanna ter Welle 06-31691720 hanna@buurtgezinnen.nl
Dordrecht Judith Lorier 06-57642718 judith@buurtgezinnen.nl
Duiven Miranda van der Steen 06-15225809 mirandavdsteen@buurtgezinnen.nl
Ede Nienke van der Kaaij 06-39213569 nienke.vdKaaij@buurtgezinnen.nl
Heemskerk Ingeborgh Olij-Frima 06-11017207 ingeborgh@buurtgezinnen.nl
Houten Marijke van Tiggelen 06-39402710 marijke@buurtgezinnen.nl
IJsselstein Margret van Paassen 06-20959015 margret@buurtgezinnen.nl
Lingewaard Janet van Helden 06-44323260 janet@buurtgezinnen.nl
Lopik Gerlinda van den Biezenbos 06-49999098 gerlinda@buurtgezinnen.nl
Maastricht en
Eijsden-Margraten
Katrien Jozephs 06-46608904 katrien.jozephs@trajekt.nl
Molenlanden Lianne de Keizer 06-28287049 lianne@buurtgezinnen.nl
Nieuwegein Atie Wakkee-de Kort 06-24268314 atie@buurtgezinnen.nl
Oss Jolanda Klerks 06-22722853 jolanda.klerks@buurtgezinnen.nl
Ouder-Amstel Nicole van der Spek 06-22847481 nicole.vdspek@buurtgezinnen.nl
Papendrecht Judith Lorier 06-57642718 judith@buurtgezinnen.nl
Purmerend Irene Langerijs 06-12633197 irene@buurtgezinnen.nl
Renswoude Constanja de Vries 06-50208462 constanja@buurtgezinnen.nl
Rhenen Leontine Bibo 06-51849745 leontine@buurtgezinnen.nl
Roerdalen Freke Spijkers 06-10076282 freke@buurtgezinnen.nl
Roermond Freke Spijkers 06-10076282 freke@buurtgezinnen.nl
Roosendaal Miranda van Houwelingen 06-31390565 miranda@buurtgezinnen.nl
Schagen Marieke Goudsblom 06-10828933 marieke@buurtgezinnen.nl
Scherpenzeel Constanja de Vries 06-50208462 constanja@buurtgezinnen.nl
Sittard-Geleen Nicole van der Veeke 06-11182696 nicole@buurtgezinnen.nl
Smallingerland Sjikke Jansma 06-25190848 sjikke@buurtgezinnen.nl
Utrechtse Heuvelrug Mariska Cornelissen 06-46614788 mariska@buurtgezinnen.nl
Velsen Barbara van der Meij de Bie 06-15647823 barbara@buurtgezinnen.nl
Wageningen Nanneke Keuter 06-14134581 nanneke@buurtgezinnen.nl
Weert Vivienne Keuren 06-53258240 vivienne@buurtgezinnen.nl
West Maas en Waal Selma van Zeeland 06-46591683 selma@buurtgezinnen.nl
Westervoort Miranda van der Steen 06-15225809 mirandavdsteen@buurtgezinnen.nl
Woerden Iris Meijerink 06-48154190 iris@buurtgezinnen.nl
Wormerland en Oostzaan Sharon Mantjes 06-14128375 sharon@buurtgezinnen.nl
Zaanstad Irma de Groot
Francis Bak-van Leeuwen
06-12140374
06-24778784
irma@buurtgezinnen.nl
francis@buurtgezinnen.nl

 

Wilt u zich aanmelden als vraaggezin of steungezin, dan kan dat op de aanmeldpagina.