Adres

Het kantooradres en postadres van Buurtgezinnen is:
Hof 11
3958 CH  Amerongen

KvK-nummer: 61625078
IBAN: NL95 INGB 0006 7343 78

Bereikbaarheid

Buurtgezinnen is een organisatie die landelijk in meer dan 50 gemeenten actief is. Heb je een vraag vanuit een gemeente waar Buurtgezinnen actief is? Zoek dan in de onderstaande tabel naar de contactgegevens van de coördinator in jouw gemeente. Zij kan jouw vraag het beste beantwoorden.

Alle andere vragen kun je mailen naar info@buurtgezinnen.nl. We proberen je vraag op dezelfde dag te beantwoorden.

Heeft je vraag spoed? Stuur dan een Whatsapp-bericht of bel naar 06-51849745. Dit is het nummer van Leontine Bibo, zij is eindverantwoordelijk voor Buurtgezinnen.

Gemeente Coördinator Telefoon E-mail
Aalsmeer Esther Karssing 06-55488221 esther@buurtgezinnen.nl
Amstelveen Nicole van der Spek 06-22847481 nicole.vdspek@buurtgezinnen.nl
Amsterdam Anjo van Hout (Zuid)
Gonda Hanskamp (Noord)
Marieke van Rooij (Oost)
Shanna Le Double (West)
Keltoum El Yaacoubi (Nieuw-West)
06-51554964
06-30497668
06-23143634
06-44816765
06-46898104
anjo@buurtgezinnen.nl
gonda@buurtgezinnen.nl
mariekevanrooij@buurtgezinnen.nl

shanna@buurtgezinnen.nl
keltoum@buurtgezinnen.nl
Beek Nicole van der Veeke 06-11182696 nicole@buurtgezinnen.nl
Beemster Yolanda van der Arend 06-48431089 yolanda@buurtgezinnen.nl
Beesel Marieke Raijmakers 06-33838255 mariekeraijmakers@buurtgezinnen.nl
Beverwijk Ingeborgh Olij-Frima 06-11017207 ingeborgh@buurtgezinnen.nl
De Ronde Venen Hanna ter Welle 06-31691720 hanna@buurtgezinnen.nl
Dordrecht Judith Lorier 06-57642718 judith@buurtgezinnen.nl
Duiven Wietske Glaser 06-14850264 wietske@buurtgezinnen.nl
Ede Nienke van der Kaaij 06-39213569 nienke.vdKaaij@buurtgezinnen.nl
Haarlem Esther Groenheide 06-40655576 esthergroenheide@buurtgezinnen.nl
Heemskerk Ingeborgh Olij-Frima 06-11017207 ingeborgh@buurtgezinnen.nl
Heumen Sophie Westerink 06-25452105 sophie@buurtgezinnen.nl
Houten Marijke van Tiggelen 06-39402710 marijke@buurtgezinnen.nl
IJsselstein Margret van Paassen 06-20959015 margret@buurtgezinnen.nl
Leudal Rianne Theunissen 06-22294308 rianne@buurtgezinnen.nl
Lingewaard Janet van Helden 06-44323260 janet@buurtgezinnen.nl
Lopik Gerlinda van den Biezenbos 06-49999098 gerlinda@buurtgezinnen.nl
Maassluis Lonneke van der Wildt 06-41691526 lonneke@buurtgezinnen.nl
Maastricht en
Eijsden-Margraten
Katrien Jozephs 06-46608904 katrien.jozephs@trajekt.nl
Molenlanden Lianne de Keizer 06-28287049 lianne@buurtgezinnen.nl
Mook en Middelaar Sophie Westerink 06-25452105 sophie@buurtgezinnen.nl
Neder-Betuwe Froukje van Haut 06-22961694 froukje@buurtgezinnen.nl
Nederweert Vivienne Keuren 06-53258240 vivienne@buurtgezinnen.nl
Nieuwegein Atie Wakkee-de Kort 06-24268314 atie@buurtgezinnen.nl
Nijmegen Jiske Broers 06-49960245 jiske@buurtgezinnen.nl
Opmeer Denise Wijnker 06-18461278 denise@buurtgezinnen.nl
Oostzaan Francis Bak-van Leeuwen 06-24778784 francis@buurtgezinnen.nl
Oss Jolanda Klerks 06-22722853 jolanda.klerks@buurtgezinnen.nl
Ouder-Amstel Nicole van der Spek 06-22847481 nicole.vdspek@buurtgezinnen.nl
Papendrecht Judith Lorier 06-57642718 judith@buurtgezinnen.nl
Purmerend Yolanda van der Arend 06-48431089 yolanda@buurtgezinnen.nl
Renswoude Constanja de Vries 06-50208462 constanja@buurtgezinnen.nl
Rhenen Leontine Bibo 06-51849745 leontine@buurtgezinnen.nl
Roerdalen Marieke Raijmakers 06-33838255 mariekeraijmakers@buurtgezinnen.nl
Roermond Freke Spijkers 06-10076282 freke@buurtgezinnen.nl
Roosendaal Miranda van Houwelingen 06-31390565 miranda@buurtgezinnen.nl
Schagen Denise Wijnker
Marieke Goudsblom
(tijdelijk niet bereikbaar)
06-18461278 denise@buurtgezinnen.nl
Scherpenzeel Constanja de Vries 06-50208462 constanja@buurtgezinnen.nl
Sliedrecht Annette van Hofwegen 06-14629487 annette@buurtgezinnen.nl
Sittard-Geleen Nicole van der Veeke 06-11182696 nicole@buurtgezinnen.nl
Smallingerland Sjikke Jansma 06-25190848 sjikke@buurtgezinnen.nl
Uithoorn Hanna ter Welle 06-31691720 hanna@buurtgezinnen.nl
Utrechtse Heuvelrug Eefje Becker-de Ruijter 06-42154716 eefje@buurtgezinnen.nl
Velsen Barbara van der Meij de Bie 06-15647823 barbara@buurtgezinnen.nl
Wageningen Nanneke Keuter 06-14134581 nanneke@buurtgezinnen.nl
Weert Vivienne Keuren 06-53258240 vivienne@buurtgezinnen.nl
West Maas en Waal Selma van Zeeland 06-46591683 selma@buurtgezinnen.nl
Westervoort Wietske Glaser 06-14850264 wietske@buurtgezinnen.nl
Woerden Iris Meijerink 06-48154190 iris@buurtgezinnen.nl
Wormerland Irma de Groot 06-12140374 irma@buurtgezinnen.nl
Zaanstad Irma de Groot
Francis Bak-van Leeuwen
06-12140374
06-24778784
irma@buurtgezinnen.nl
francis@buurtgezinnen.nl
Zandvoort Esther Groenheide 06-40655576 esthergroenheide@buurtgezinnen.nl

 

Wil je je aanmelden als vraaggezin of steungezin, dan kan dat op de aanmeldpagina.